Förtroendevalda hos oss.

Ronnie Sundqvist (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-15
Valberedning, kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-18 2026-10-13