Förtroendevalda hos oss.

Mats Haglöf (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Hedemora Energi AB, styrelse Ledamot 2022-11-22 2023-04-23
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-15