Förtroendevalda hos oss.

Monika Persson (KD)

Uppdrag (2 st)

Organisation Uppdrag Start Slut
Omsorgsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-15